Nové hry pro playstation 4

Sice už rok 2018 je skoro v půlce, ale i přesto nás čeká ještě spoustu nových her na PS4. Ani letošní rok zatím nezklamal a to jsme ještě neviděli všechno. Je stále vyráběno spoustu zajímavých her, které jsou rok od roku vymakanější.

Jako první očekávanou hrou je God of War. Toto hru určitě znáte a v letošním roce to bude o osamělém bojovníkovi, který prahne po krvi. Na cestě je s ním jeho syn Atreus. Velkými změnami prošel hlavně Kratos, který už není tak tvrdohlavou postavou jako předtím. Už to není ten bůh co nepřemýšlí nad tím když něco dělá. Tentokrát v záběrech ho uvidíte spíše jako moudrého staříka. Ale nemějte obavy i přes to bude hra opět zábavná. Kratos už nebude mát spoustu mečů, ale tentokrát se můžete těšit na sekeru, která je obouruční. Tato sekera poslouchá Krata na slovo, takže se může cítit jako všemocný bůh. Novinkou budou také nepřátelé, které jsme v této hře ještě neviděli. Další hrou, která je očekávaná několik let je slavný hrdina Spider-Man. Celá hra připomíná známý film, takže se určitě můžete těšit na záporáka Greena Goblina. Co se týče reálnosti a kvality, tak to vypadá velmi nadějně a fanoušci tohoto hrdiny se mají rozhodně na co těšit. Trochu něco ostřejšího nám přinese The Last of Us 2. První díl byl hodně drsnej a hrál tak trochu na city. V těchto šlépějích bude pokračovat u druhý díl. Rozhodně to nebude pro každého, takže pokud víte o co jde a první díl jste museli hru vypnout, tak ani tento díl nespíš nedohrajete. Takže slabé povahy si určitě nepřijdou na své. Člověk si pak připadá jak v hororu, nebo v době války. V tomto díle to bude ale všechno krutější a více drastické než jste mohli vidět v posledním díle. I přes šíleně drastické záběry se můžete těšit na výborné grafické zpracovaní.

Kdo má raději dobrodružství a hraní na vojáky, tak hra Days Gone bude pro vás jako stvořená. Tato hra bude také plná zombíků a strašidel. Můžete se těšit na krásný svět ve kterém budete likvidovat své nepřátele. Zautočit na ně můžete třeba tak, že nalákáte zombíky do jejich úkrytu a během chvíle bude po všem. Překvapením mohou být také vlci, kteří nakonec přeběhnou i motorky a hlavně medvěda. No uvidíte sami, ale zatím to vypadá dost nadějně. Další napínavou hrou od které neodejdete bude Detroit: Become Human. Možná si říkáte o co jde, ale je to druhá díl Davida Cage. Jedná se o nejlépe zpracovanou hru v tomto žánru. V každé čáasti a příběhu postav se vžijete do pocitů jiné postavy. Vypadá to velmi zajímavě, stejně jako všechny zmíněné hry, akorát si každý musí najít tu svou. Teď se ještě uvidí jestli všechny slibované aspekty opravdu budou ve hře zpracované. Další hra která je plná tajemství je Death Stranding. Nikdo neví o čem bude, ale už dle názvu jsou všichni natěšení. Horší je, že není zcela zřejmé jestli opravdu vyjde letos nebo až příští rok. Dle posledního traileru víme, že půjde o nějakou explozi a dojde ke spojení dvou světových dimenzí. Takže by to mohlo být dost zajímavé a přesně proto to vzbuzuje velké ohlasy a hlavně nedočkavost.

About the Author: admin