Hazard u nás a v různých koutech světa

Jak je zcela známé, tak ne všude ve světě jsou hazardní hry legální. Jsou země ve kterých si nevsadíte vůbec, někde třeba pouze na sport, ale v někde máte kasína na každém rohu a také online s hrajautomatyonline.cz. Je až neuvěřitelné, že téměř 50% populace na zemi nemá přístup k hazardním hrám. Ale dalších několik států světa povoluje online hazard a to i na internetu.

Zatímco popularita online sázení stále roste a na trhu je spoustu nových věcí spojených s online sázením. Co se týče kamenných kasin, tak ty jsou na trhu poměrně dlouho. Výzkum tedy stanovuje, že ve více jak 50 státech světa je hazard úplně zakázán. Pár států povoluje, že cizinci v té dané zemi mohou hrát hazardní hry ale samotní občané ne. A téměř v 17 státech je hazard zakázán pouze v určitých oblastech země. Co se týče zákonů a regulace státního aparátu, tak ne vždycky padnou na úrodnou půdu. V dnešní době totiž existují online kasina, která i přes zákaz cílí na občany států tam, kde je hazard zakázán. V čechách je hazard velmi oblíbený a čeští sázkaři prohrávají několik tisíc korun. Podmínky jsou ale zase o něco zpřísněné a to stejně u nás a i na Slovensku. Několik her je v přísném kasino režimu, kde je potřeba identifikace, registrace, evidence výhry včetně zdanění.

Obecně v tomto odvětví se točí obrovské částky peněz. V každé zemi je to trochu jinak, někde je to populární záležitost a někde přesně naopak. Například v USA a přesně Georgia, která je nejméně nakloněná hazardu a nejen tam. Celé Spojené státy jsou tomu co nejméně nakloněni. I přes to, že je v několika státech hazard nelegální, tak pro online hazardní hry to nehraje až tak vysokou roli jako pro kamenná kasína. Jak se říká dokud nepřijde policista, tak ten zákon tak úplně neplatí. Né vždy tomu tak je. Největším problémem sázení jsou automaty. Jen v Česku je několik tisíc provozoven s automaty. Ale kontroly vás neminou. Hlavně automaty v hospodách, barech, nebo na benzínkách skončí. Bude nejhorší pro vášnivé gamblery, kteří úplně nepřišli na chuť online sázení.  

Co se týče hazardu a sportu dohromady, tak je to nejpopulárnější část hazardu. Ve spojitosti se sportem. Hazard je dneska důležitým zdrojem příjmů a může na něm vzniknout závislost. Téměř 360 tisíc lidí je ohroženo hazardem. Ročně jsou náklady čím dál vyšší. Co se týče odpovědnosti, tak například větší odpovědnost mají obce. Stát nám dá jen takové základní povolení. Určuje se kde hazard bude a tak obce přijdou o nemalé peníze. A metropole zvažuje, kde by bylo dobré povolit automaty a kde ne. Podobně je tomu tak i v jiných městech a samozřejmě i státech. Mnohem populárnější je přeci jen online sázení. Lidé raději hrají automaty z pohodlí svého domova.

About the Author: admin